MERAANŻJA


XKDGOFERTA

KALENDARZ NA KAŻDY ROK

W Chinach od niepamiętnych czasów wydawany jest
kalendarz na każdy rok, zwany almanachem.

Kalendarz ten to zbiór dni odpowiednich dla danych czynności. Współcześnie jest on wydawany w formie pisanej, w czasach starożytnych, kiedy ludzie nie umieli czytać wydawany był w formie obrazkowej. Jest to książka, która drukowana jest w największym nakładzie na świecie. Każdy Chińczyk wiesza ją w domu przy drzwiach jako talizman mający zapewnić pomyślność na cały rok dla domu i jego mieszkańców.

W almanachu przedstawiony jest osobno każdy dzień ze wskazaniem, do jakich czynności dany dzień się nadaje, a jakich wykonywać się nie powinno. Są dni odpowiednie dla kopania w ziemi, wizyty u lekarza, zaręczyny, ślub, pochówek, operację wycięcia guza, sprzątanie, zrywanie znajomości, rozpoczęcie podróży, odwiedziny przyjaciół, przejścia na dietę, rzucanie nałogów, pielenie chwastów, podpisywanie umów, ściąganie długów, negocjacje, przeprowadzki, modlitwę, kierowanie próśb o podwyżkę, zamykanie spraw, itd…

12 urzędników

Każdy dzień w roku jest zarządzany
przez jednego z 12 urzędników

Mają oni różne kompetencje. Dobór daty polega na zgraniu działania z kompetencją danego urzędnika. Doświadczony specjalista sprawdzi dodatkowo, czy data odpowiednia np. dla rozpoczęcia podróży, oznaczona w taki sposób w almanachu dla wszystkich ludzi na świecie jest odpowiednia dla konkretnej osoby? Może się zdarzyć że dzień oznaczony jako korzystny dla podróży jest niebezpieczny dla konkretnej osoby, bo w tym dniu rządzi zwierzę, które jest astrologicznym wrogiem tej osoby, a wtedy lepiej nie podejmować ważnych działań.

Osobisty dobór daty opracowywany jest na podstawie kalendarza tysiącletniego słonecznego. Najpierw ustala się który urzędnik panuje w danym dniu, następnie porównuje się jego kompetencje z aktywnością, o jaką pytamy, w końcu sprawdza się czy nie ma osobistych przeciwwskazań do takiej aktywności dla konkretnej osoby na podstawie jej daty urodzenia.

Osobisty kalendarz roczny

Jest to najdokładniejsza metoda doboru
każdego dnia w roku do działania.

W kalendarzu tym oznaczone są zagrożenia, które dotyczą wszystkich ludzi na świecie w danym roku wynikające z konfliktu z planetą Jowisz (dni w których panuje zwierzę danego roku), dni w których panuje niszczyciel roku (wróg zwierzęcia panującego w danym roku), dni niszczycieli miesięcy, śmierci miesięcznych i rocznych, 10 katastroficznych dni, 4 wymarłe dni i przesilenia pór roku. W kalendarzu zaznaczone są również osobiste zagrożenia związane z wykresem urodzeniowym danej osoby. Dodatkowo, wpisuje się który urzędnik panuje w danym dniu. Załączona legenda dokładnie opisuje, jakie działania możemy konkretnego dnia podjąć, aby były one skuteczne, a jakich absolutnie zaniechać, by nie popaść w kłopoty.

Technika Xuan Kong Da Gua

Jest oparta jest na systemie 64 heksagramów.
Każdy heksagram zbudowany jest z 6-u linii ciągłych lub przerywanych

Każdy z nas ma osobisty binomal urodzeniowy. Binomal to połączenie naszego znaku zodiaku z żywiołem panującym w roku naszego urodzenia. Ponieważ w zodiaku jest 12 zwierząt (szczur, bawół, tygrys, zając, smok, wąż, koń, koza, małpa, kogut, pies, świnia), a żywiołów jest 5 (drzewo, ogień, ziemia, metal, woda - zmieniają się one co 2 lata - w pierwszym roku występują w wersji yang, w drugim w wersji yin), mamy 60 kombinacji w jednym cyklu astrologicznym. Każdy cykl za-czyna się od pierwszych znaków zodiaku i żywiołu: szczur + drzewo yang = JIA ZI (drewniany szczur). Od nazwy pierwszych znaków pochodzi nazwa tego 60-letniego cyklu astrologicznego JIA ZI.

Każdy z nas ma również heksagram urodzeniowy - taki sam jak heksagram roku, w którym się urodziliśmy.
Heksagram posiada również każda jednostka czasowa - rok, miesiąc, dzień, godzina, a nawet minuta.

Dobór daty w XKDG

Polega na zgraniu naszego heksagramu urodzeniowego z heksagramem jednostki czasowej, w której zamierzamy działać. Stosuje się tu różne metody. Jedna z nich polega na poszukiwaniu heksagramu, który tworzy układ Ho-tu (górny trygram - 3 górne kreski) z górnym trygramem naszego heksagramu urodzeniowego. Inna techniką jest poszukiwanie w górnych trygramach sumy 5, 10 lub 15-u, bo taki układ również zalicza się do korzystnych. Heksagramy dzielą się na 9 okresów - najkorzystniej jest, jeśli porównywane heksagramy są z tego samego okresu. Heksagramy dzielą się również na 8 rodzin - pokrewieństwo w ramach tej samej rodziny również jest bardzo korzystne.
XKDG jest techniką bardzo precyzyjną ale zaawansowaną dlatego należy skorzystać z pomocy specjalisty, upewniwszy się uprzednio, że pracuje on w tej technice.

DOBÓR DATY
200 zł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WYPEŁNIJ FORMULARZ