MERAANŻJA


Art & Feng shui
/ Ba ZiOFERTA

ART & FENG SHUI / BA ZI


Urządzając harmonijne wnętrze mieszkania, domu czy firmy, możemy stosować kolory odpowiednie do zajmowanego rejonu, tak, aby nie niszczyć żywiołu, który tam panuje.

Możemy wspomagać rejon stosując tapety w odpowiednie wzory:

  • prostokąty, kształty podłużne to żywioł drzewa
  • trójkąty, kształty ostre - żywioł ognia
  • kwadraty - żywioł ziemi
  • okręgi, kształty okrągłe - żywioł metalu
  • kształty faliste - żywioł wody,

czy inne przedmioty dekoracyjne według powyższego klucza.

RYBA NA POWODZENIE


Jednym z najpopularniejszych symboli stosowanych w feng shui na powodzenie i dobre finanse jest ryba. Wierzy się,że najlepiej jest mieć 9 ryb (8 czerwonych + 1 czarna). Trzeba również wiedzieć jak powiesić / umieścić te ryby, żeby szczęście nie uciekło ani oknem, ani drzwiami.

HARMONIA WNĘTRZ


Sztuka, a zwłaszcza malarstwo, może w istotny sposób wspomagać harmonizację wnętrza. Możemy połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeśli artysta zna zależności żywiołowe i potrafi je zastosować możemy uzyskać niebanalny obraz który będzie nie tylko ozdobą wnętrza, ale będzie wspomagał energetycznie nas i wnętrze. Podobnie w Ba Zi, każdy człowiek jednych żywiołów potrzebuje, a innych nie.

OSOBISTA MANDALA


Zamów osobistą mandalę, która wspiera Twój wykres astrologiczny i dostarczy Ci potrzebnych żywiołów. Obrazy należy zamawiać z dużym wyprzedzeniem (co najmniej miesiąc), bo proces twórczy potrzebuje czasu aby dojrzeć. To może być również doskonały prezent dla bliskiej osoby na całe życie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WYPEŁNIJ FORMULARZ