MERAANŻJA


O mnieO MNIE

MONIKA GAWRYLAK


Na dnie mojego serca mieszkają cztery zwierzęta, od których otrzymałam różne energie z chwilą zaczerpnięcia pierwszego kosmicznego oddechu. Dostałam w darze ezoterykę od Węża, inteligencję od Szczura, szybkość w działaniu od Konia i artystkę od Kozy.

Czuję się spełnionym Człowiekiem, pracuję 50 dni w roku, rozwijam swoje pasje i z radością kontempluję każdy dzień. Zajmuję się Feng shui, BAZI, pracuję z księgą przemian I-CHING. Umiem pomóc ludziom, jeśli mają na to gotowość. Chętnie podzielę się z Państwem tą wiedzą jeśli zdecydujecie się zaprosić mnie do swojego życia.

Teologia


W 1989 r ukończyłam Akademię Teologii Katolickiej (dzisiejszy Uniwersytet Stefana Kardynała Wyszyńskiego) kierunek Misjologia, Wydział Teologiczny. Wybrałam ten kierunek bowiem miał najwięcej religioznawstwa i etnografii, a to najbardziej mnie interesowało. Mogłam poznawać inne kultury i religie, a także techniki jak zaistnieć w zupełnie nowym środowisku i zaoferować ludziom coś, o czym przedtem nigdy nie słyszeli…

Ta umiejętność przydała mi się później w pracy zawodowej - przez 20 lat byłam szefem promocji dużej grupy kapitałowej. Pracowałam z Klientami, zajmowałam się szkoleniem handlowców, uparcie walczyłam o wprowadzanie na rynek „etyki biznesu”. Nasi handlowcy mieli zakaz wypowiadania się w sposób negatywny o konkurencji. Wtedy intuicyjnie czułam, że tak trzeba, dzisiaj już wiem, dlaczego to jest tak ważne.

Kobieta po 40-tce


Kiedyś przeczytałam, że kobiety często zmieniają swoje życie, a nawet zawód, po 40-ce, coś w tym musi być, bo w roku 2007 ukończyłam studia podyplomowe i otrzymałam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami, a w roku 2008 otrzymałam licencję zarządcy nieruchomości (ten zawód w praktyce już wykonywałam).

Nowe imię, nowa energia


Rok 2011 był dla mnie bardzo ważny, bo wtedy zmieniłam imię, a raczej pozbyłam się pierwszego imienia (nie było moje - wciąż miałam wrażenie że chodzi o inną osobę). Momentem przełomowym był rok 2012 w którym powołałam do życia Fundację Moniki Gawrylak dla Kultury i Rozwoju Osobistego „Być Więcej”. Zaczęłam pracować z artystami, co dawało mi wiele satysfakcji, ale tak naprawdę zawsze najbardziej fascynował mnie ten drugi człon fundacji - ROZWÓJ OSOBISTY…. Chciałam zachęcać ludzi do głębszego zrozumienia siebie, ale jako osoba od-powiedzialna zdecydowałam, że aby polecić jakąś technikę innym będę najpierw osobiście badać każdą ścieżkę i jeśli uznam ją za dobrą i bezpieczną mogę ją polecać dalej.

Medytacje, Reiki i… Feng shui

Wkroczyłam w świat medytacji, malarstwa intuicyjnego, zostałam Mistrzem Reiki, a w roku 2018 trafiłam do Szkoły Bez Granic, gdzie pod kierunkiem mojego Mistrza Jacka Kryga zdobywałam kolejne stopnie wtajemniczenia w świecie Feng shui i metafizyki chińskiej.

Początkowo sądziłam że to tylko kolejne hobby, ale metafizyka chińska pochłonęła mnie całkowicie wyznaczając wyrazisty azymut na kompasie mojego życia na długie lata.

Egzamin na „Mistrza Praktyki Feng Shui” był dla mnie najtrudniejszym egzaminem w życiu, dlatego ten tytuł cenię sobie najbardziej.


Feng Shui wspiera mnie w pracy z Klientami, zastosowałam techniki FS w domu w którym mieszkam z rodziną, techniki doboru daty pozwalają mi działać w życiu osobistym i zawodowym w korzystnych terminach i nie popełniać błędów, astrologia chińska pozwoliła mi zrozumieć relacje między ludźmi.
Dzisiaj wiem że energia, bo o niej tu mowa, może w istotny sposób wspierać człowieka lub być przyczyną różnych niepowodzeń.

Umiem pomóc ludziom, jeśli mają na to gotowość.
Chętnie podzielę się z Państwem tą wiedzą, jeśli zdecydujecie się zaprosić mnie do swojego życia…

Monika GAWRYLAK
Mistrz Praktyki Feng Shui / Jacek Kryg / linia YAP CHENG HAI

FENG SHUI

BAZI

DYPLOMY

ZDJĘCIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WYPEŁNIJ FORMULARZ